Skip to content

KRS – 0000274454

Projekt pn. „Głosujesz- Decydujesz” realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.Szanowni Państwo – Drodzy Członkowie Naszego Stowarzyszenia,

Szanowni Rodzice i Opiekunowie oraz Bliscy naszych Podopiecznych!Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię w ramach realizacji projektu pn. „Głosujesz – Decydujesz” dotyczącego zaangażowania w życie publiczne 20 osób chorych na fenyloketonurię oraz 30 osób z ich otoczenia, zaplanowało na dzień 19 lutego 2022 roku o godz. 10.00, w siedzibie Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy ul. Gdańska 5, SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE projekt pn. ,,GŁOSUJESZ -DECYDUJESZ “ Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Plan spotkania, tym razem, jest nieco inny niż dotychczas, podczas warsztatów. Wydarzenie zapowiada się niezwykle interesujaco, ponieważ przeznaczone jest na podsumowanie (jak sama nazwa wskazuje) efektów całorocznej pracy Państwa w zakresie rozszerzania wiedzy z aktywności obywatelskiej.

Nie będziemy już pracować w zespołach ani indywidualnie, ale jako beneficjenci – goście, obejrzymy prezentacje przygotowane przez specjalistów i organizatorów Projektu dotyczące wszystkich zagadnień i przedsięwzięć oraz efektów całorocznej pracy. Powspominamy istotne, wypracowane przez nas produkty, utrwalimy zdobytą wiedzę i poczekamy na NIESPODZIANKĘ…

Uhonorowanie beneficjentów projektu pn. ,,Głosujesz – Decydujesz” będzie dla nas niezwykle ważnym momentem podczas zakończenia działań z nim związanych.

Podczas spotkania zaplanowano dla wszystkich uczestników poczęstunek w formie bufetu kawowego i obiad z uwzględnieniem diety PKU.

Czekamy na Was i liczymy na stuprocentową frekwencję. Bądźcie, bo z pewnością, warto!

Prosimy Państwo o obowiązkową obecność i wcześniejsze potwierdzenie emailem, że będziecie Państwo obecni na spotkaniu do dnia 15 lutego 2022 roku.

Organizatorzy:

Leszek Wała- koordynator
Elżbieta Nowaczyk – os. do spraw ewaluacji projektu

 

opr. Elżbieta Nowaczyk