Skip to content

KRS – 0000274454

Regulamin i zasady korzystania z forum na stronie internetowej Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię

 1. Przeglądanie forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu. Aby założyć nowy temat lub wziąć udział w dyskusji musisz założyć konto w serwisie pkubydgoszcz.pl należącego do Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię oraz zalogować się.
 2. Zanim o coś zapytasz na forum sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na stronie forum.
 3. Forum jest częścią serwisu pkubydgoszcz.pl należącego do Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię i jest ogólnie dostępne dla każdego Użytkownika i odwiedzającego serwis. Prosimy jednak, aby poruszane w postach tematy wiązały się z tematyką serwisu pkubydgoszcz.pl.
 4. W trosce o poziom dyskusji i kulturalną wymianę poglądów prosimy o przestrzeganie zasad ogólnie przyjętej etykiety. Jeśli chcesz dyskutować na forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię pamiętaj o przestrzeganiu poniższych zasad:
  1. Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych, godzących w czyjeś poglądy, wyznanie.
  2. Nie obrażaj nikogo ani nie groź nikomu – naruszasz w ten sposób dobra osobiste osób trzecich.
  3. Nie publikuj żadnych danych osobowych czy kontaktowych.
  4. Nie ujawniaj treści korespondencji prywatnej.
  5. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać jego treść. Redaguj swoje listy klarownie i zrozumiale.
  6. Staraj się używać polskich czcionek – to ułatwia czytanie.
  7. Nie używaj DUŻYCH LITER – oznaczają one krzyk.
  8. Jeśli chcesz rozpocząć nowy wątek, przejrzyj inne, żeby unikać powielania tematów.
  9. Pisz zawsze na temat.
  10. Nie reklamuj innych stron internetowych, usług czy aukcji. Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię nie jest portalem sprzedażowym.
  11. Nie zamieszczaj żadnych ogłoszeń kupna – sprzedaży oraz dotyczących jakichkolwiek innych przedsięwzięć.
  12. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat. 
  13. Nie pisz swoich listów jeden pod drugim – jeśli chcesz coś dopisać, to możesz edytować swój list.
  14. Staraj się dodawać merytoryczne i sensowne wypowiedzi. Unikaj odpowiedzi typu „super”, „zgadzam się”. Nie wnosi to nic do dyskusji i niepotrzebnie zaśmieca dany temat.
  15. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, i usuwać listy, jeśli naruszają regulamin serwisu i przepisy prawa obowiązującego na terytorium Polski.
  16. Administrator i Moderatorzy mogą przenosić tematy na inne, bardziej odpowiednie podfora.
  17. W przypadku rażącego naruszenia regulaminu użytkownik, może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia. Posty naruszające ogólnie przyjętą etykietę będą systematycznie i bez powiadamiania ich autorów usuwane z forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię. Decyzja o usunięciu postów naruszających ww. zasady i ich usunięcie jest nieodwołalne. Te same zasady dotyczą ogłoszeń, reklam i spamu.