d
Witamy na internetowej stronie Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Menu główne
Wydarzenia
Przepisy kulinarne
Pomoc
Newsy
Warsztaty Piecki Mikołajki 2013


          30 listopada 2013 roku mieliśmy przyjemność, jako członkowie Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię, znowu spędzić czas razem w mikołajkowym nastroju! Impreza w ramach realizacja zadana publicznego pod hasłem -„Świąteczne marzenia – spotkanie Mikołajkowe” miała charakter wspierający, edukacyjny oraz integracyjny. Wzięli w niej udział nasi podopieczni i ich opiekunowie.
           Jak zwykle w Family Parku w Bydgoszczy bawiliśmy się doskonale! Najmłodsi mieli okazję skorzystać z atrakcji dostępnych w tym miejscu - zabaw ruchowych w małpim gaju, dmuchanym zamku, min i- cartodromu, ścianki wspinaczkowej itp. Uśmiechy najmłodszych świadczyły o radości i oczekiwaniu na najważniejszego gościa tego spotkania – MIKOŁAJA! Gdy pojawił się na wspaniałych saniach wręczył dzieciom spełniające część marzeń upominki. Wspólne tańce milusińskich i Świętego Mikołaja dostarczyły naszym podopiecznym dużo emocji.
           Na spotkaniu obecna była pani psycholog - dr Joanna Słowińska oraz pani dietetyk - mgr Izabela Horka, która zorganizowała konkurs edukacyjny przygotowany przez obie panie dla dzieci i młodzieży oraz rodziców z naszego Stowarzyszenia. Uczestniczący w nim otrzymali atrakcyjne nagrody. Prezes pan Leszek Wała omówił najistotniej sprawy bieżące a osobom obecnym na spotkaniu oraz ich rodzinom złożył w imieniu Zarządu serdeczne, świąteczne życzenia bożonarodzeniowe.
           Niewątpliwą atrakcją spotkania było pojawienie się Motomikołajów. Mikołaje i ich szybkie motory prezentowały się wspaniale a dzieci miały możliwość siedząc na nich zrobić sobie zdjęcia.
           Rodzice i opiekunowie naszych podopiecznych skorzystali z wymienionych doświadczeń kulinarnych oraz wspólnych rozmów na różne tematy.            Przed nami grudzień – czas magicznych Świąt Bożego Narodzenia. A więc radujmy się tym czasem, niech spełniają się marzenia naszym dzieciom i nam – te związane ze zdrowiem, te na przyszłość i na teraz.


Członkom Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię i ich Rodzinom oraz Osobom, które nas wspierają - dużo miłości i rodzinnego szczęścia wraz z podziękowaniami, za to że w ten mikołajkowy dzień byliście Państwo z nami!

Zarząd
(140kB)
Zadanie jest dofinansowane ze środków Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Zobacz
(53kB)

(41kB)
Chcesz oddać 1%?Kliknij tutaj
Podziękowanie za 1 %
WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% Z PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA


Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku