d
Witamy na internetowej stronie Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Menu główne
Wydarzenia
Przepisy kulinarne
Pomoc
Newsy

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się coraz częściej problemom metabolicznym zarówno u dzieci jak i u dorosłych Gościniec Sucholeski wprowadził do swojej karty menu potrawy bezglutenowe oraz niskobiałkowe.

Przyglądając się chorobom takim jak Celiakia oraz Fenyloketonuria, poznając problemy z jakimi borykają się chorzy oraz ich bliscy postanowiliśmy pomóc i ułatwić wyjście do restauracji, czy zorganizowanie przyjęcia poza domem. Chcielibyśmy abyście Państwo nie martwili się już tłumacząc kilkakrotnie co można podać przy prowadzonej diecie. Z pomocą stowarzyszenia Celiakii oraz Fenyloketonurii oraz wyśmienitych dietetyków stworzyliśmy kartę dań, w której z pewnością znajdziecie Państwo coś w sam raz dla siebie lub swojej pociechy.

Jeśli obdarzycie nas Państwo zaufaniem jesteśmy przekonani , że wyjście do restauracji będzie już tylko przyjemnością , a organizacja uroczystości rodzinnej niezapomnianym przeżyciem.

Na specjalne zamówienie przygotujemy również menu dla osób z innymi rzadkimi chorobami metaboilicznymi, dla kobiet karmiących i kobiet w ciąży.

W razie jakichkolwiek wątpliwości manager restauracji pozostaje do Państwa dyspozycji,

Patrycja Nowaczyk 605-31-94-94
right

Zobacz
(53kB)

(41kB)
Chcesz oddać 1%?Kliknij tutaj
Podziękowanie za 1 %
WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% Z PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA


Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku