d
Witamy na internetowej stronie Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Menu główne
Wydarzenia
Przepisy kulinarne
Pomoc
Newsy
Warsztaty Piecki

Rozwiń skrzydła z Fenyloketonurią!
oraz rozwiń To i Owo.
Było, było Fojutowo!


Zadanie pn. Rozwiń skrzydła z Fenyloketonurię dzięki współfinansowaniu ze środków Wojewody Kujawsko-Pomorskiego zostało wykonane przez Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię na 100 procent.
Piękna infrastruktura, basen i plac zabaw zaskoczyła wszystkich uczestników spotkania w Fojutowie.
Od 10 października 2014 roku Zajazd Fojutowo uważamy za miejsce przyjazne osobom z PKU. Tam mieliśmy wszystko co potrzeba: specjalistyczną żywność, dobre humory, lekcje historii połączone z przyrodą, muzykę, zabawy interaktywne pozwalające poszerzyć wiedzę o fenyloketonurii i o zdrowiu w ogóle oraz relaks w wodzie. Można byłoby długo jeszcze wymieniać. Jak zwykle naszym milusińskim nie chciało się wracać do codziennych obowiązków. Już wszyscy tęsknimy do przyszłorocznego spotkania na łonie przyrody. A tymczasem cieszymy się, że mogliśmy być razem, integrować się i po prostu odpocząć. Rozwinęliśmy skrzydła z fenyloketonurią w pełni, a przy okazji znów mogliśmy się czegoś nauczyć poznając jednocześnie walory turystyczne pięknego regionu. I o to chodziło!


Sekretarz
Elżbieta Nowaczyk


Zadanie w obszarze pomocy społecznej pn. „Rozwiń skrzydła z fenyloketonurią” – jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Wojewody Kujawsko - Pomorskiegojut


Zobacz
(53kB)

(41kB)
Chcesz oddać 1%?Kliknij tutaj
Podziękowanie za 1 %
WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% Z PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA


Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku