d
Witamy na internetowej stronie Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię
Menu główne
Wydarzenia
Przepisy kulinarne
Pomoc
Newsy
Warsztaty Piecki
        Bydgoskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię miało zaszczyt wziąć udział w spotkaniu organizowanym w zajeździe Dakota w Osielsku koło Bydgoszczy organizowanym przez Poradnię Chorób Metabolicznych Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

Oprócz interesujących wykładów pani dr Agnieszki Chrobot i pani dietetyk mgr Izabeli Horki wysłuchaliśmy prelekcji gości z zaprzyjaźnionych ośrodków zajmujących się leczeniem fenyloketonurii. Uczestnicy mieli okazję po raz kolejny dzięki specjalistom poszerzyć swoją wiedzę o tym jak radzić sobie z chorobą na przykład w okresie wakacji. Spotkanie przebiegało we wspaniałej atmosferze i niecodziennej scenerii. Dzieci i młodzież miała okazję poczuć się przez chwilę jak bohaterowie prawdziwego westernu - były kapelusze kowbojskie, strzelaniny na niby, zawody zręcznościowe - jednym słowem wspaniała zabawa!

Dzięki firmie Vitafllo osoby uczestniczące w organizowanym spotkaniu miały okazję skosztować wspaniałych przekąsek niskobiałkowych oraz zjeść wspólny obiad. Organizatorom tego wydarzenia, w fantastycznym, sprzyjającym zabawie i chłonięciu wiedzy miejscu, składamy gratulacje i podziękowania w imieniu członków Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię, którzy uczestniczyli w spotkaniu.


Sekretarz Bydgoskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Fenyloketonurię

Elżbieta Nowaczyk


Zobacz
(53kB)

(41kB)
Chcesz oddać 1%?Kliknij tutaj
Podziękowanie za 1 %
WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% Z PODATKU NA RZECZ NASZEGO STOWARZYSZENIA


Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku